S teplým počasím jsme se pustili do úprav zanedbaných zahrádek i chalup. Máme též pouze pár měsíců, abychom se připravili na sezónu, kdy plýtvat energiemi bude skutečně drahé. A tak zateplujeme střechy, fasády, ale rovněž měníme okna či dveře. Jak na těchto rekonstrukcích ušetřit?

Český kutil si řadu věcí zvládne udělat sám. Návodů, jak zateplit podkroví, je všude hojně. Koupit materiál v malém je dnes snazší než ve velkém. Nebojíme se dokonce ani vyhrnout si rukávy a dát se do práce. Stále funguje, že se klidně sejde širší rodina, aby přiložila ruku k dílu. Co nám však chybí, bývá vhodné vozidlo na dovoz stavebního materiálu. Objednaná doprava extrémně podražila a nechce se nám za ni utrácet. Jak to vyřešit? Půjčte si dodávku.

Firma Van2Go – to je služba z internetu rovnou za volant

Pronajmout dodávku v Praze je snadné. Moderní rezervační systém vám umožní objednat si dodávku předem, ale i na poslední chvíli. Po jednoduché rezervaci stačí převodem nebo kartou zaplatit cenu půjčení a hned si můžete dodávku vyzvednout na Praze 4, 6 a 8. Za poplatek je možné vůz přistavit kdekoliv. Stejně snadné je však i pronajmout dodávku v OstravěVšechna vozidla si je možné zapůjčit již od jedné hodiny, a nemusíte tak platit čas, kdy vůz nepotřebujete. Vozidlo si přebíráte bezkontaktně a stejně tak jej vracíte kdykoliv v režimu 24/7, tedy ve dne i v noci.

Jak si vybrat dodávku?

Všechny dodávky nabízené Van2Go jsou do 3,5 tuny. Nepotřebujete tedy řidičák na náklaďák, ale hravě si vystačíte s klasickým řidičákem typu B. Dodávky jsou k dispozici v mnoha velikostních variantách. Na webu půjčovny najdete jejich rozměry i údaje, kolik palet se do konkrétní dodávky vejde. Snadno se proto rozhodnete, která je ideální právě pro vás.

Všechny nabízené dodávky jsou v perfektním technickém stavu. Taktéž mají sjednané pojištění, zákonné i havarijní. Automobily jsou s českou dálniční známkou.

About The Author

Related Posts