Někdy stačí jen maličká drobnost, šperk, kabelka, šátek či opasek a rázem vypadá váš outfit jinak, změní se. Doplňky jsou od toho, aby doplnili celkově vaše oblečení. Díky barevným doplňkům vypadá i jednobarevné oblečení velmi hezky. Doplňků je však velmi mnoho a tak často nevíte, po čem sáhnout a čím svůj model doplnit?

Neotřelá kabelka

Oživit outfit se vám podaří, když vytáhnete psaníčko či kabelku, která bude vypadat zajímavě a neotřele. Zkrátka sáhněte po takové, která je něčím zvláštní a poutá pozornost. Dnes už není nutné, aby byly boty sladěny s kabelkou, ovšem některé modely vypadají velmi hezky, když jsou sladěné. Nemusíte se bát sáhnout po kabelce, která je barevná, v netradičním tvaru, se zajímavou aplikací. Klidně sáhněte i po flitrech a něčem blýskavém.

Výrazné náušnice a náhrdelníky

Správně zvolené šperky jsou perfektními pomocníky, doladí a oživí váš outfit. Můžete sáhnout po klasických stříbrných a zlatých špercích. Nevadí-li vám bižuterie, pak máte široké pole působnosti, bižuterie existuje v různých tvarech, velikostech a také barvách. Náušnice mohou být dlouhé i krátké, při výběru se soustřeďte na tvar obličeje. Doplnit náušnice můžete také náhrdelníkem, který bude ladit s náušnicemi.

Šátek

Šátky a šály jsou pořád in, neslouží jen a pouze jako ochrana před nastydnutím, ale také má svou módní funkci. Šály a šátky jsou v mnoha barevných i jemných provedeních, s mnoha vzory a z různých materiálů. Šátky se skvěle mohou kombinovat s šaty, svetry, bundami, ale také s halenkami či topy. Díky investici do šátků bude váš outfit vypadat hezky a zároveň jinak.

Opasky

Pásek umí opticky rozdělit postavu, podtrhne a zvýrazní váš pas. Bude-li barevný, s bytelnou sponou či velký a široký, pak vám pomůže také oživit oblečení. Například jednobarevné šaty skvěle doladí jemný a barevný pásek.