Bílé tenisky by měli mít ve svém botníku všichni, muži i ženy. Jde o nadčasovou obuv, která se hodí pro všechny příležitosti. Je ideální ke všem outfitům, krásně doplní všechny barevné doplňky a oděvy. Je perfektní ke klasickým džínám nebo také k šatům. Díky nim se vždycky budete cítit pohodlně a stylově zároveň.

Obujte je k čemukoliv

Chystáte-li se na uvolněný večer s přáteli, pak obvykle sáhnete po takových kouscích, ve kterých se cítíte pohodlně a dobře. Nejčastěji to jsou džíny nebo jiné pohodlné kalhoty a tričko či top. A k tomu se nejlépe hodí pohodlná obuv ve formě bílé sportovní obuvi. Tenisky jsou tedy jasná volba. Sluší a sedí opravdu každému. Chybu neuděláte, když sáhněte po plátěných teniskách, ať už kotníčkových nebo nízkých. Jsou velmi oblíbené a pohodlné.

Padnou také k šatům

Jdete-li na neformální párty nebo večeři s přáteli a chcete vypadat dobře, ale ne příliš uhlazeně, jsou bílé tenisky jasnou volbou. Hodí se k sukni i k šatům. Skvěle budou vypadat ke sportovnější sukni, plisované sukni nebo jednoduše přímo ke sportovnímu modelu sukně. K tomu jednoduché tričko a jste připraveni vyrazit. Trochu odvahy bude chtít obout bílé tenisky k šatům, ale věřte, jde to. Chce to jen správnou kombinaci a máte vyhráno.

Čistě bílé i se vzorem

Stylisté se shodují, že čistě bílé tenisky jsou nutností v každém botníku, pokud je doma ještě nemáte, rychle tak učiňte. Nemusíte však mít jen čistě bílé boty, sáhnout můžete po takových, které mají jemné a barevné detaily. Časté jsou čistě bílé boty s barevnými symboly u paty nebo na jazyku. Můžete také například pořídit boty s moderními barevnými cákanci nebo jednoduchým zdobením. Pořiďte si takový pár, který se vám bude líbit a bude vám slušet a hlavně, budete se v nich cítit pohodlně.