Námořnický styl patří k oblíbeným už několik sezón. Zejména pak v oblékání a to převážně v letních měsících. Inspiraci v námořnickém stylu však našli také šperky a doplňky. I ty mohou být velmi elegantní, krásné a moderní zároveň. Přemýšlíte, jaké šperky si pořídit a podtrhnout tak námořnický styl? My vám dáme pár tipů, tento styl totiž nemusíte nosit nutně jen v letních měsících!

Důležité jsou barvy

Asi všem je nám známo, že nejcharakterističtější barvy pro námořnictví jsou modrá a bílá. Ta prostě k námořníkům odjakživa patří. A i když si můžete myslet, že je to velmi málo, nenechte se mýlit. Existuje mnoho odstínů modré barvy. Světle modrá, tmavě modrá a podobně. Máte tak nepřeberné množství variant. K bílé a modré si můžete zvolit také červenou barvu, avšak pozor, ta je jenom jako doplňková barva, pro celkové oživení outfitu a šperků.

Náušnice a náhrdelníky

Námořníci a námořnický styl se vyznačuje proužky. Charakteristický je modrý podklad s jemnými bílými proužky. A nejinak je tomu i u šperků. Jste-li fanoušci větších a masivních šperků, můžete si pořídit náušnice s přívěškem právě v takovéto barvě s proužky. Ovšem nemusíte se bát sáhnout například i po přívěšku ve tvaru lodi, plachetnice, kotvy, lana, kormidla, kapitánskou čepici a podobně. To jsou předměty, které jsou v námořnictví využívány. Fantazie se meze nekladou, můžete sáhnout také například po jiném barevném provedení.

Hodinky a náramky

Z námořnického stylu nevynechávejte ani své ruce i ty si zaslouží ozdobit! Velmi módní jsou náramky z malých korálků. Takové korálky jsou v nejrůznějších barevných provedeních, stačí si jen vybrat ty pravé námořnické pro vás. Mnoho firem a značek vyrábějící hodinky se nechalo inspirovat námořnickým stylem a vy si tak můžete pořídit hodinky z těchto kolekcí a doplnit tak svůj outfit. I zde však platí, že méně je více, proto se tímto heslem řiďte!