Chystáte se do společnosti, na důležitou pracovní večeři, párty nebo kamkoliv, kde potřebujete být dobře oblečeni. Snadná pomoc, sáhnete po šatech, o kterých víte, že je máte ve skříni. Sledujete se v zrcadle, ale pořád si myslíte, že to není ono? Je to až příliš obyčejné, chtělo by to něčím oživit a doladit? Vyzkoušejte šperk, který vám v tom pomůže. Šaty budou mít šmrnc a rázem ožijí!

Třpytivé brože

Chcete-li svým šatům dodat na kráse, ale nechcete volit klasické šperky, pak můžete sáhnout po brožích. Jsou stále velmi moderní a jednoduché šaty umí jedním tahem rozzářit a dodat jim na kráse. Můžete si pořídit třpytivé kousky, které přitáhnou pozornost ostatních nebo jednoduché a decentní brože. Brože mají různé tvary, kulaté, hranaté, čtvercové. Můžete například pořídit také brož ve tvaru květiny, srdíčka, různých ornamentů a podobně.

Klasické náhrdelníky

Společenský outfit umí velmi dobře oživit originální náhrdelník. Sáhnout můžete po náhrdelníku, který disponuje kamínky, který je kulatý, do písmene V a podobně. Může také být různě barevný, z různých materiálů. Vždy je dobré myslet na to, k jakým šatům chcete šperk doladit. Ideální jsou například univerzální barvy, jako černá, stříbrná nebo zlatá, která se hodí ke všemu.

Originální řetízky

Jsou-li vaše šaty například s hlubokým výstřihem, pak můžete sáhnout po jemném řetízkovém náhrdelníku či dlouhém náhrdelníku, který doplní výstřih. Šaty s holými zády můžete rovněž doplnit o neotřelé originální řetízky, které jsou k tomuto účelu určeny.

Masivní náramky a náušnice

Masivní šperky se k jednoduchým šatům velmi hodí, skvěle je doplní a oživí. Vyplatí se sáhnout po jednom masivním kousku. Můžete také pořídit sadu náramku a náušnic. Důležité je, aby k sobě oba šperky ladili a celý outfit nepůsobil přeplácaně. Méně je někdy více.

About The Author

Related Posts