Připravit se na plesovou sezónu je pro ženy velký zážitek, všechno musí být perfektní, šaty, boty, účes, líčení i šperky. Na ty je dobré se obzvlášť zaměřit a vybírat takové, které jsou moderní a krásné. Díky nim budete nepřehlédnutelná a budete jen zářit. Vkusný šperk dodává vašemu outfitu nádech luxusu a elegance.

Jednoduchost a krása

Každá žena chce být na plese krásná a zazářit. Šperky by měly být oslnivé, jedinečné a zářivé, takové, které vás doplní a ozvláštní. Na druhou stranu i zde platí pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Vybíráte-li příliš zdobené a výrazné šaty, šperky by měly být jednodušší, elegantní a jemné. Kdybyste zvolili výrazné a zdobené šperky, celkový dojem by působil přeplácaně a možná i nevkusně. Máte-li jednodušší šaty, pak se nebojte u šperků kombinovat a vybírat výrazné šperky.

Náušnice, náhrdelník i náramek

Na ples je určitě důležité vybírat ty správné šperky. Sáhněte po náušnicích, náhrdelníku i náramku, vše pěkně hezky zkombinujte a díky tomu budete neodolatelná a nepřehlédnutelná. Ne vždy se však hodí vše zkombinovat dohromady. Myslete na to, aby jednotlivé šperky nepůsobily přeplácaně a nevkusně. Nejste-li si jistá, zvolte raději jemné a elegantní šperky či požádejte někoho o radu. Obvykle bývá dominantním prvkem právě náhrdelník, který poutá nejvíc pozornosti, protože je hodně vidět.

Jaké šperky volit?

Náhrdelník volíte také podle výstřihu, k véčkovým se hodí spíše perlové či korálové náhrdelníky, které podtrhují váš půvab. Ke korzetům a šatům bez ramínek volte úzké náhrdelníky, které opticky protahují váš krk, a vy vypadáte velmi dobře. Sáhněte samozřejmě také po náušnicích, které vybíráte podle účesu, který si zvolíte. Jestliže budete mít vlasy vyčesané, které v sobě mají bohaté vlasové doplňky, pak sáhněte po jemných náušnicích. Budete-li mít jednoduché šaty i účes, pak mohou být náušnice výrazné a budou zářit na dálku.

About The Author

Related Posts