Každý šikovný podnikatel se postupem času snaží optimalizovat úplně všechny výdaje. Nepřehlíží přitom ani ty nejmenší dílky skládačky. Spousta majitelů firem dělá při odívání zaměstnanců úplně stejnou chybu. Kvůli ní vyhodí klidně i desítky tisíc korun ročně. Jakou?

Ušetřete desítky procent

Jezdíte nakupovat oblečení do maloobchodních prodejen ve svém městě? Možná máte dokonce i nějakou zákaznickou kartičku, díky níž „ušetříte“ několik málo procent z každého nákupu. Pokud se v tomto textu vidíte, je na čase začít něco dělat jinak.

Jste podnikatelé a máte své IČO? Pak máte automaticky právo na získání velkoobchodních cen. Zde už se bavíme o opravdových úsporách, a to v řádech několika desítek procent. Takové výhody vám však poskytnou pouze velcí a známí dodavatelé.

Mezi ně patří třeba oblíbený velkoobchod Xfer, jenž se zaměřuje právě na služby pro podnikatele. Na základě rychlé a snadné registrace (stačí vyplnit své kontaktní údaje a IČO) vám odemknou přístup do velkoobchodní zákaznické sekce. Stačí počkat na potvrzovací e-mail.

V ní objevíte již připravené oděvy – trička, polokošile, mikiny, bundy, vesty, čepice, tašky, sportovní i pracovní oděvy a podobně. Zmínění dodavatelé si však hravě poradí i se zakázkovou výrobou na míru. Nechají vás vybrat si střih, úplet, materiály, barvu i další vlastnosti budoucího oblečení.

Podívejte se sami

Daný textil velkoobchod samozřejmě zařizuje i nažehlování, sítotisk a digitální potisk libovolného designu. Vaši zaměstnanci přece jen musí působit reprezentativně. To platí obzvlášť v případě, kdy se pohybují mezi lidmi.

Nejlepší bude, když si otevřete webové stránky pod výše vloženými odkazy. V prostředí e-shopu Xfer si prohlédnete všechny dostupné služby a přesvědčíte se, že jste na správné adrese.

About The Author

Related Posts