Džíny jsou dnes součástí snad každého šatníku, jsou velmi oblíbené, lidé je nosí velmi často. Jenže před několika lety to tak nebylo, jednalo se původně o oděv pracujících, který toho dost zvládl a byl velmi pohodlný. Džíny pocházejí z Ameriky, dnes jsou velkou součástí módního průmyslu a oblíbili si jej snad všichni. Klasické modré džíny dnes doplnily džíny mnoha barev, velikostí a tvarů. Je nutné k nim vybrat také správné šperky. Jaké?

Sáhněte po stříbře či platině

Máte-li v šatníku džíny mnoha střihů a barev, neuděláte chybu, když sáhnete po klasických stříbrných či platinových doplňcích. Perfektně vypadají také šperky s kamínky. Ty mohou být například také různě barevné. Sáhnout můžete po univerzálních špercích, které se budou hodit ke sportovnějšímu či causal stylu nebo také k elegantnímu oblečení. Malé meclové náušnice, stříbrné náušnice, nenápadný a drobně zdobený řetízek, náhrdelník nebo prsten s barevnými kamínky, to vše se bude k džínům hodit.

Pořiďte také bižuterii

Máte-li rádi bižuterii všech tvarů a velikostí, můžete jí také skvěle zkombinovat s modrými džínami. Fantazie se meze nekladou, tudíž i vy si můžete vybrat větší či menší bižuterii. Hodí se například kožené náramky, velké a barevné náramky či drobné a decentní šperky. Velmi hezky působí velký a masivní prsten, například s barevným kamenem. Náušnice mohou být visací, jemné i z různých materiálů (dřevo, kov, kůže, peří a podobně).

Džíny jsou velmi oblíbené, hodí se pro casual styl, pro boho styl, pro sportovní outfity i volnočasové styly. Každý tento styl můžete doplnit vhodnými šperky a doplňky, které půjdou k jakýmkoliv modrým džínům. Vždy je dobré udržet si jednoduchý styl, méně je často více.

About The Author

Related Posts