Plesová sezóna se kvapem blíží a to znamená, že ženy si pořizují nové společenské róby, chodí ke kadeřníkům a celkově se musí sladit, aby vypadaly dobře. Samozřejmě je k tomu důležité vybrat správné psaníčko na ples. Patří ke každému plesovému outfitu a umí skvěle završit váš elegantní look, kterým budete na plese oslňovat.

Celkový dojem

Nejdůležitější je promyslet, k jakému typu společenského oblečení psaníčko vybíráte. Platí, že v outfitu stačí jeden výrazný prvek. Jednotlivé kousky by se neměly vzájemně přebíjet, ale měly by se doplňovat a ladit spolu. Máte-li políčeno na krásné a zdobené šaty, pak je doplňte jednoduchým psaníčkem. Chcete-li zvolit jednodušší šaty, u psaníčka můžete popustit uzdu fantazii.

Barevné provedení

Barev se bát nemusíte, psaníčka dnes existují v různých barevných provedeních, stačí si tak jen vybrat to pravé pro vás. Můžete jej sladit s celým outfitem, s lodičkami nebo vsadit právě na psaníčko, jako na originální a výraznější kus celého outfitu a v tom případě si jej můžete vybírat barevné a zdobené. Vždy však dávejte pozor, aby se barva psaníčka netloukla s celkovým dojmem a s barevným provedením šatů. Nejste-li si jistá tím, jaké barevné provedení psaníčka vybrat, vždy se vyplatí sáhnout po klasice, bílé nebo černé barvě, která je univerzální a nevyjde z módy snad nikdy.

Myslete na praktičnost

Je důležité, aby psaníčko vypadalo hezky a bylo krásné, to určitě ano. Ovšem je důležité dbát také na praktickou stránku věci. Na ples sebou každá žena nosí nezbytnosti, které bude během večera potřebovat, tedy doklady, peníze, telefon, rtěnku, kapesníčky a podobně. Velikost psaníčka by tedy měla být taková, aby se vše, co potřebujete, do ní vešlo. Myslete také na to, jaké psaníčko bude. Psaníčko do ruky může být problémem při tanci. Praktičtější jsou ta, která mají poutko nebo řetízkový popruh.

About The Author

Related Posts