V každém partnerském vztahu se čas od času objeví nějaké potíže či krize. Partnerům se může někdy zdát, jako by vztah uvízl na mrtvém bodě, přestávají si rozumět, přicházejí pocity zklamání, objevují se hádky. A i když mezi partnery přetrvává láska a náklonost, mají pocit, že spíše žijí vedle sebe než společně. Pokud jste se i vy dostali do fáze stagnace vztahu, ať už po jakkoliv dlouhé době, vězte, že i takový vztah se dá zachránit.

Transformujte svůj vztah a vraťte mu dynamiku

Stagnující vztah neznamená nutnost jeho ukončení. Je potřeba uvědomit si, co vám vlastně vadí, co od vašeho partnerství očekáváte a jak si ho představujete. Mnohdy je obtížné si tyto myšlenky srovnat v hlavě, anebo je dokonce probrat se svou druhou polovičkou. Chcete-li na sobě a na svém vztahu pracovat, můžete využít různé typy pomoci, mezi které patří například i online koučink. Během něj se vám dostává pomoci a podpory kouče a psychologa v jedné osobě a můžete se naučit porozumět více nejen sobě, ale i svému partnerovi, a pochopit, proč vztah zašel až do této fáze.

Vztah je o dvou lidech, ale začít můžete i sami u sebe

V ideálním případě by měli na vztahu pracovat oba, ale není vždy úplně jednoduché přesvědčit partnera, abyste se do toho pustili společně. Pokud vám na udržení vašeho partnerství záleží, i práce vás samotných může přinést kýžené ovoce. Stačí si domluvit termín konzultace s psychologem online, připojit se ve smluvený termín a čas prostřednictvím telefonu, Skypu, WhatsAppu či jiných aplikací, a absolvovat online koučink. Při něm se za pomoci psychologa naučíte nahlížet na situace z různých úhlů, ujasníte si své postoje a naučíte se, jak lépe ve vztahu komunikovat.

Během online koučinku, který probíhá z pohodlí vašeho domova, budete mít dostatek prostoru na to, abyste si urovnali své myšlenky, ujasnili si své směřování a i to, jak posunout váš vztah na novou úroveň. Konzultace s psychologem online vás přitom k ničemu nezavazuje, můžete si vyzkoušet první nezávazné sezení a až poté se rozhodnout, zda vám dlouhodobě může pomoci.

About The Author

Related Posts