Fotogrammetrie je nejmodernější technologie zpracování geodetických dat pro různé druhy komplikovanějších pozemků a objektů. Na rozdíl od služby laserové skenování je fotogrammetrie pořizována bezpilotními letouny, takže ji lze realizovat i v místech, kde by jiná geodetická metoda nemohla uspět. Fotogrammetrii nejčastěji poptávají firmy, neboť se obvykle realizuje v komplexnějších stavebních projektech.

Pokud máte také vy zájem využít fotogrammetrie, pak neváhejte a objednejte si tuto službu u kanceláře VISIONPLAN-3D. Tato plzeňská specializovaná firma se zabývá různými metodami pořizování geodetických dat a podkladů, navíc má za sebou již více než tisíc úspěšně realizovaných stavebních a geodetických projektů. S 99% pozitivní zpětnou vazbou je tato firma jasnou volbou při výběru partnera do vašeho projektu.

Vyžádejte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci na úvod, v rámci které se dozvíte všechny potřebné detaily a informace. Specialista z firmy vám zodpoví dotazy a to nejen co se týče fotogrammetrie, ale i čehokoliv jiného, co by vás mohlo zajímat.