Náramky jsou oblíbené a to jak u mužů, tak i u žen. Snažíte se jej zkombinovat se svým oblečením, ovšem nemusí vždy nutně ladit. Můžete na něm také postavit svůj outfit, když si vyberete originální náramek, který váš outfit pozdvihne. Můžete vsadit také na kontrast, ale zde pozor, aby nebyl moc velký, a vy jste pak nehráli všemi barvami. V náramkové módě se objevily nové trendy, které můžete vyzkoušet i vy.

wedding-1404641_960_720

Náramky z kůže

Kožené náramky jsou roky známé a oblíbené, svůj status oblíbenosti si stále drží, můžete je vzít všude, jsou elegantní, nadčasové a některé i lehce sportovní, tudíž se hodí opravdu ke všemu. Zapínání je často na cvoček. Může být jednoduchý, v několika řadách. Na náramcích mohou být korálky, mohou být elegantní a jednoduché, zdobené či dokonce i barevné, můžete si vybrat také náramek z kůže barevné.

Náramky ze silikonu

Silikonové náramky jsou stále v kurzu, ovšem jejich oblíbenost dostává postupem času na frak. Silikon je materiál moderní, ovšem ne všem vyhovuje a sedí. Náramky jsou placatější, nebývají tolik výrazné a padnou ženě, která je spíše sportovního založení. Proto jej klidně můžete vzít ve volném čase či při sportu.

Náramky z kovu

Kovové náramky se často kombinují s nejrůznějšími materiály jako například chirurgická ocel, stříbro, zlato nebo mosaz. Náramky jsou těžší, moderní a také propletené. Hodí se prakticky k jakémukoliv outfitu, skvěle se kombinují.

Náramky z dutinky

Jde o hit mezi náramky. Jde o náramky z dutinky, které se vyplňují drobnými korálky, často také krystalky Swarovski. Snadno je zapnete, můžete je víckrát obtočit okolo ruky či také využít jako náhrdelník. Jsou velmi trendy, hodí se k mnoha outfitům, pro mnohé společenské i sportovní příležitosti.

About The Author

Related Posts