Výlety po Česku se staly trendovými. Za dob pandemie jim lidé přišli na chuť a pochopili, že naše země nabízí tolik krás, jež by bylo škoda neprozkoumat. Zkuste Moravu. Skýtá spoustu zážitků, relaxování v malebné krajině a užijete si nekonečně mnoho gastronomických požitků.

Levné ubytování – Pavlov

Co se vám vybaví, když se řekne „Morava“? Patrně vám vytane na mysli víno. Je to tak. V našich podmínkách totiž nikde jinde nenajdete úrodnější půdu a meteorologické podmínky pro zrod toho nejkvalitnějšího vína. A kde jinde pak degustovat tento lahodný mok, který vám podají přímo v místě zrození? Mezi vyhlášené oblasti pěstování vína patří Pavlovské vrchy, samotný Pavlov patří mezi nejzvučnější producenty vína u nás. Není divu, že hlavním finančním zdrojem obce je vinařství. Což jen svědčí o tom, že se tomuto oboru zde daří a dělají to tu dobře. Chcete poznat více tento region? Pak se ubytujte přímo v srdci města. Levné ubytování Pavlov nabízí přímo Penzion Florián. Odtud budete mít vše jako na dlani.

Nejlepší ubytování v Pavlově

Ubytování v Pavlově je výhodné v tom, že díky skromnému rozpětí města samotného zde budete mít vše na dosah. Budete si moct jednak užívat degustací v tamních restauracích, a stejně tak najdete v okolí množství vinných sklepů, kde ochutnáte další odrůdy vín. Další bonus? Pavlov se nachází blízko dalšího věhlasného centra vinařství, Mikulova. Když budete mít chuť, lze si naplánovat výlety po různých vinařských místech tohoto regionu. Za teplého počasí můžete vyrazit na šlapadla nebo lze provozovat různé sporty, na něž vám zde půjčí vybavení. Navíc nedaleko jsou proslulé rakouské lázně Laa an der Thaya nebo Aqualand, kde si užije zábavy celá rodina. Jak vidíte, jižní Morava nabízí nekonečné využití dovolené.