Že nevíte, co jsou Wrap náramky? Jde o hit letošního léta, který plynule přechází i do podzimu. Jde o náramek, který si můžete nastavit přesně podle toho, co vy potřebujete. Nastavíte si náramek přesně tak, jak potřebujete, můžete jej mít utažený okolo ruky nebo volnější. Náramky Wrap se těší velké oblibě, stačí tak jen vybrat takový, který bude přesně pro vás.

Do společnosti i pro sport

Náramky Wrap jsou velmi variabilní, je možno jimi doplnit nejen sportovní outfit, ale také společenskou událost. Vhodné na večírky, do města i do práce. Vyrábí se z kůže a doplňují je krystaly nebo kameny, které jsou z různých barev, v různých tvarech a velikostech. Široká paleta barevného provedení pomáhá vytvořit velmi originální mix náramků a přináší možnost náramky kombinovat a barevně propojovat.

troli-unisexovy-naramek-s-koralky-mexico-dy-b6184

Vhodné pro všechny

Náramky mohou disponovat korálky, které se třpytí, jsou pestře zbarvené, jemné i výrazné. Hodí se tak pro všechny typy lidí. Díky tomu oživíte všechny outfity a budete za hvězdu při každé příležitosti. Stylistky doporučují koupit dva a více Wrap náramků a poté je různě kombinovat a tvořit si tak svůj osobní styl. Na konci náramku jsou dva patenty, kterými náramek zapnete a volíte si sami, jak těsný nebo naopak volný jej chcete mít.

Celebrity a náramky Wrap

Náramky Wrap si oblíbili všichni, holčičky, mladé slečny, teenageři, ale i dospělé ženy. Těší se také oblibě u známých celebrit, které si tento trend nemohou vynachválit. Wrap náramky můžeme vidět například na zápěstí slavné Maddony, Lady GaGa, vždy módní Rihanny a Jennifer Lopez. Slaďte se s celebritami i vy. S náramky Wrap to je jednoduché!

About The Author

Related Posts