Dámské hodinky jsou funkčním doplňkem, který je nejen praktický, ale dokáže skvěle ozvláštnit outfit. Univerzální kousky se hodí téměř ke všemu, vyplatí se ale mít minimálně dvoje: jedny sportovnějšího typu a druhé elegantní. Přece jen jiný typ módních doplňků zvolíte ke kostýmku do práce a odlišný zase k joggingové teplákovce.

Pro každodenní nošení jsou vhodné jednoduché hodinky s kulatým či hranatým ciferníkem, doplněné kovovým či koženým řemínkem. Hodnotné jsou hodinky z bílého a žlutého zlata. V dnešní době jsou módní jak slim hodinky s malým ciferníkem, tak i ty s výraznějším páskem i ciferníkem. Nebojte se ani výraznějších barev a kombinací, dobře si ale rozmyslete, zda ladí s vaším šatníkem a budete je moct snadno kombinovat. Nechcete-li se tímto zabývat, budou pro vás lepší neutrální barvy. Klasické ručičkové, nebo digitální? Ženy o něco více dávají přednost ciferníku s ručičkami, ale pěkné digitální hodinky se sehnat dají také.

Kde moderní dámské hodinky koupit, ať už pro sebe, nebo jako dárek? Zkuste třeba e-shop Bonprix.cz. Sortiment hodinek vás uchvátí a ceny příjemně překvapí. Modely trendy i klasičtější, ve všech barvách a velikostech ciferníků zaručí, že si vyberou dívky i ženy každého věku.

Hodinky jako šperk? Tento módní doplněk nikdy nezevšední. Bonprix.cz nabízí hodinky se silikonovým kovovým, koženým, textilním i plastovým řemínkem. Je libo ciferník zdobený kamínky nebo veselým obrázkem? Není problém. Nechybí ani chytré hodinky s mnoha funkcemi. Stylové jsou hodinky na krk na řetízku ve starožitném stylu. Líbilo by se vám při už tak výhodném nákupu ještě více ušetřit? Přihlaste se na Bonprinx.cz prostřednictvím portálu PlnáPeněženka a získejte určitá procenta z ceny zboží zpět!

About The Author

Related Posts