Milujete roztomilé věcičky? Ujíždíte na infantilních motivech? Navštivte internetový obchod Santoro London, který se zabývá výrobou designových doplňků. Najdete zde, na co si vzpomenete. Něžné barvy, pohádkové vzory, veselá zvířátka a roztomilé panenky, tak vypadají produkty této britské značky, kterou si v následujícím článku představíme.

Trable s vymýšlením dárků vyřešeny

Santoro London vyniká pestrou nabídkou zboží, jež zahrnuje nejen módní doplňky, ale také papírnické potřeby či bytové doplňky a dekorace. Malým i velkým dámám jistě udělají radost originální peněženky a kabelky, se kterými se v davu neztratí. Každou malou parádnici potěší dětské oblečení Santoro s kouzelnými motivy a veselými barvami. Mezi obzvláště oblíbené dárkové předměty patří krásné bloky a notesy nebo roztomilé hrníčky. Pokud sháníte dárek k narozeninám či jiné příležitosti, doplňky Santoro London budou skvělou volbou.

Panenky Gorjuss a kolekce Fruity Scooty

Typickým motivem pro značku Santoro London jsou malované panenky. Jejich specifický vzhled zaručí, že si je každý zapamatuje. Ačkoli nemají obličej, jen dvě černé oči, působí roztomilým dojmem. Před nedávnem společnost Santoro London přišla na trh s novou kolekcí nazvanou Fruity Scooty. Jedná se o motivy zvířátek na dopravních prostředcích, jejichž kola představují určité druhy ovoce. Vzory jsou velmi hravé, vtipné a něžné zároveň. Provedení Fruity Scooty najdete na penálech, zápisnících, kabelkách či pouzdrech na telefon. Firma Santoro má v současné době pobočku i v České republice a český internetový obchod, kde můžete z pohodlí domova nakupovat dárky pro své blízké. Tato značka se těší velké oblibě nejen v zahraničí. Není divu, když je držitelem 40 mezinárodních ocenění v oblasti designu, které získala od počátku svého působení.