Bude mít vaše milá svátek, narozeniny, nebo ji prostě chcete jen tak potěšit? Ženy milují překvapení a vsaďte se, že pokud jí nějaké přichystáte, určitě nezůstanete bez odměny. A čím jí tu radost udělat? Zkuste nějaký podzimní doplněk, tím určitě chybu neuděláte.

Jak je dobře známo, ženy by doma mohly mít tisíce kabelek, peněženek, hodinek a dalších doplňků, a stejně by jim to nikdy nestačilo. Pojďte se podívat, čím zabodujete letos na podzim.

1. Shopper v podzimních barvách

Velké tašky jsou momentálně v módě. Říká se jim shoppery – ano, jsou skutečně vhodné i na nákup, jelikož je v nich spousta místa. Mají zpravidla jen jednu kapsu a pojmou snad všechno, co by vás napadlo. Trochu by se daly přirovnat ke kouzelné kabelce Hermiony z Harryho Pottera. Když zvolíte nějakou pěknou barvu (černou, hnědou a další), vaše drahá polovička bude jistě potěšená.

2. Menší kabelka přes rameno

Ať už vyberete elegantní černou, něžně růžovou, koženou s hvězdičkami, károvanou s butony či jakoukoliv jinou, sklidíte za svůj dárek pochvalu. Kabelek není nikdy dost a těch přes rameno obzvlášť. Mužům se to těžko vysvětluje, ale každá se prostě hodí k jinému outfitu.

3. Rozpustilý batůžek

Už máte školní léta dávno za sebou? S batůžkem se ale nechodí pouze do školy. Kožené, plátěné i jiné batohy jsou už nějakou dobu v módě a pravděpodobně to tak ještě dlouho zůstane.

4. Hřejivá šála

Abychom nemluvili neustále jen o kabelkách a podobných věcech, uvedeme také další doplňky od Esprit. Velmi dobrou volbou jsou teď na podzim různé šátky a šály. Jednobarevné se lépe kombinují, ty výraznější zase hezky rozzáří celý outfit. Vyberte jakýkoliv.

5. Deštník do sychravých dnů

Můžete doufat, že letošní podzim nebude příliš upršený, nebo svou polovičku vybavit pořádným deštníkem. Praktické dárky koneckonců také mají něco do sebe.