Náramků dnes existuje velká spousta, záleží tak jen na vás, jaký si pořídíte. Někdo má rád větší přívěsky, někdo menší a drobné. Také chcete náramek s určitým přívěskem, avšak nikde na takový či podobný nemůžete narazit. A tak si jej jednoduše sami vytvoříte. Jde o takzvaný náramek žebrák, který stojí jen na vaší fantazii. Můžete si jej sami vytvořit, podle své fantazie!

Základ náramku

Základem pro náramek zvaný žebrák je řetěz s většími oky. Na něj pak sami podle vlastního uvážení věšíte přívěsky. A to podle vlastního vkusu. A zde se fantazie meze nekladou! Můžete vytvářet náramky nejen pro sebe, ale také pro své okolí. Získáte tak přesně takový náramek, který chcete! Přívěsky můžete přidávat a odebírat. Vytvoříte si tak například náramek vánoční, letní, jarní, pro speciální příležitosti a podobně.

Fantazie má zelenou

Náramky můžete vytvářet ve stříbrném, zlatém či ocelovém provedení, rovněž můžete sáhnout také po bižuterii. Zkrátka vyberete to, co preferujete. Existuje spousta nejrůznějších přívěsků, moderních placek s nápisy a motivačními citáty. Můžete jimi tak vyjádřit přesně to, co máte aktuálně na srdci. Můžete tak neustále u sebe nosit citát, kterým se v životě řídíte. Komponentů, přívěsků existuje obrovské množství, zlaté, stříbrné, ocelové i ty z bižuterie.

Prozradí něco o vás

Žebrácký náramek můžete sestavovat jak z přívěsků tak i z moderních a krásných korálků, je to zcela na vás. Tento náramek je v podstatě takovým oknem do vaší duše, vašeho nitra. Náramek vypoví vaše pocity, touhy a přání. Ukážou, co máte ráda, co upřednostňujete a co se těší vaší oblibě. Proto je tento náramek tak hodně oblíbený, lidé si na něj mohou dát přesně to, co je vystihuje!

About The Author

Related Posts