Za posledních několik málo let se šílenství jménem Pandora rozšířilo takřka do celého světa. I v našich končinách si ženy šperkařskou společnost doslova zamilovaly, o čemž svědčí nekonečné fronty před pobočkami. Přestože do České republiky dorazila Pandora teprve nedávno, šperky vystupující pod daným názvem se zrodily už počátkem osmdesátých let v Dánsku, kde podnik založili manželé Per a Winnie Enevoldsenovi.

Snad nejznámějším kouskem v nabídce společnosti Pandora jsou náramky, na které si můžete postupně doplňovat různé přívěsky. Znamená to tedy, že co náramek, to originalita. Přívěsky si vyberete podle svého gusta. Pandora navíc neustále rozšiřuje své produktové portfolio o další a další kolekce.

Každý přívěsek má svůj příběh

Proč jsou náramky Pandora tak populární? Odpověď je jednoduchá. Přívěsky na náramcích vypráví příběh. Jeden dostanete na narozeniny od svého přítele, druhý zase při narození dítěte od svých rodičů, třetí naopak od kamaráda, který odjíždí na dlouhou dobu do zahraničí. Při pohledu na náramek si pak na dané události vzpomenete s úsměvem na tváři.

Kolik stojí Pandora?

Ceny jsou opravdu různé. Sehnat můžete přívěsek za pár stovek, ale i několik tisíc korun. Záleží na tom, který se vám líbí, cena by až tak rozhodující být neměla. Důležité je mít k přívěsku nějaký vztah, aby vypovídal o tom, co se děje ve vašem životě. Základní stříbrný náramek Pandora seženete okolo 1 500 až 2 000 korun. Jestliže nechcete sbírat korálky Pandora, pořídit si můžete třeba jen klasické náramky jako doplněk outfitu. V tomto segmentu se ceny také pohybují různě, a to od zhruba 500 korun.

Sortiment společnosti Pandora je vskutku bohatý, vybere si jak žena prahnoucí po exkluzivních doplňcích, tak i žena preferující luxusní doplňky.

About The Author

Related Posts