Co se vám vybaví pod pojmem luxusní šperky? Zlaté klenoty? Prvky s akcentem diamantů? Ano, i to může být luxus. Ovšem důležitou roli zde hraje také nápaditost.

Zlaté a stříbrné klenoty Tous

Znáte značku Tous? Šperky s ikonickým motivem medvídka jistě neunikly vaší pozornosti. Velmi sofistikované klenoty, které nadchnou každou ženu. A nejen ji. Minimalistické prvky si oblíbí i muži, rovněž si své zde najdou i děti. Šperky Tous nabízí jedinečné linie. Nemusíte se nechat svázat typickým designem pro tuto značku. Hledáte-li originalitu, podívejte se na nabídku Tous.

Tradice a cit pro krásu

Šperky této španělské značky, která za rok oslaví 100. výročí, nabízí široké spektrum klenotů, z nichž si vybere každý. Myslíme tím i finanční dostupnost. Můžete si dopřát náročnější kousky, které stojí i několik tisíc. S kameny a vzácnými kovy zde umí pracovat perfektně, tudíž budete mít doma klenot, jenž se může dědit z generace na generaci. Stejně tak vám udělá radost drobnější artikl, rovněž zdobný, jen ne osázenými dražšími kameny, jako je například tanzanit. Nádherné produkty nedělí své zákazníky podle různých etnických zvyklostí. Design šperků byl stvořen tak, aby nadchl minimalismem i opulencí klienty po celém světě.

Luxusní kolekce šperků Tous

Přejete si univerzální šperky, které oblečete ke všemu, ale zároveň požadujete originalitu? Mohlo by se to vylučovat, ale Tous nabízí řešení. Sáhněte po kolekci, která sice hýří barvami, ploška dekoru je ale malinká. Kolorit je rozmanitý, ovšem tóny nejsou nijak křiklavé, navzájem si i konvenují. Linie Alecia skýtá různé pecičky, kulaté obrazce a jiné decentní prvky, díky nimž získáte nepřehlédnutelné šperky, zároveň ale nijak nepřebijí váš outfit. Nápaditější momenty najdete v linii Real Sisy. Ostrost barev topazů nebo rubínů už přitáhne pozornost, stále se ovšem hodí na denní nošení. Jen vše kombinujte s umírněnějším oblečením.

Stříbrné a zlaté klenoty

Už dávno neplatí, že kovy se nemají kombinovat. Zlaté, stříbrné i růžové šperky můžete libovolně stylovat, jak se vám zlíbí. V Tous dokonce sami vytvořili kolekci klenotů, v níž se přímo v jednotlivých produktech pracuje s různými odstíny kovu. A vypadá to skvěle. Kromě klasických šperků, z nichž si budou moct vybírat i pánové, zde právě muži najdou i sérii manžetových knoflíčků, evokujících elegantní look. Tato značka tříbí své produkty opravdu s ohledem na estetiku. Proto si nezakládá na tom, že za každou cenu musí nabízet pouze drahé kovy a kameny, které jsou spojené s luxusem. Naopak, přepych je spojován s výjimečností. Ji symbolizují neotřelé materiály jako například onyx. Náramek uhlové barvy působí elegantně a zajímavě. Nabídka Tous je pestrá stejně jako skvostný výběr materiálů, z nichž jsou šperky této značky vyrobeny.

About The Author

Related Posts