Podzim je tady a s ním i možnost trochu rozšířit svůj šatník. Je na čase odložit šaty, sukně a nakoupit trochu teplejší oblečení. Rozhodně by vám neměla chybět nějaká bunda. Nejlépe rovnou několik, ať je můžete hezky kombinovat k elegantním teplým šatům či naopak ke sportovnímu outfitu.

Každá žena ví, že jedna bunda nestačí. Pojďme se tedy společně podívat na to, co chybí ve vašem šatníku.

Klasická prošívaná bunda je prostě klasika

Prošívané bundy se dají sehnat ve všech možných barvách. Vsadíte na něžnou růžovou, nebo výraznou vínovou? Nosí se i v zimě, pokud si pořídíte zateplenou variantu, na podzim je však v ulicích uvidíte častěji. Hodí se zejména ke kalhotám a teniskám, pomohou vám vytvořit sportovní outfit. Nezdráhejte se je vzít ani k džínům a pěkné halence.

Koženková bunda není jen pro rebelky

Spojujete si koženkové bundy s drsnými holkami, případně motorkářkami? To už dávno není pravda, nosí se k džínům, ale i k sukni. Jedná se o naprostou nutnost v každém ženském šatníku. Klidně zvolte klasickou černou a oživte ji barevným šálem. Nebo budete odvážnější? Letos jsou v módě okrové kožené bundičky.

Delší parky budou v módě ještě dlouho

Je tomu už pěkných pár let, co se dostaly do módy delší bundy, tzv. parky. Velmi oblíbené jsou v zimě, když si ale pořídíte nezateplený model, můžete ho využívat jako přechodnou bundu. Tento typ bundy výborně zakryje větší zadeček, na druhou stranu pomůže vytvarovat ženské křivky těm, které mají spíš rovnější postavu. Stačí bundu trochu stáhnout v pase.

S bomberem budete moderní

Posledních několik let se hodně nosí bombery. Uvidíte je zejména na mladších generacích, ovšem proč se i v pokročilejším věku neoblékat mladě? Černý, jemně růžový nebo khaki bomber určitě užijete i vy. Opět jde o kousek snadno kombinovatelný s kalhotami i šaty.

Už víte, co ještě chybí ve vašem šatníku? Kromě kabátů by měl obsahovat i aspoň jednu bundu. Tak hurá na nákupy třeba na Modovo.cz!