Foto obrazy na plátně jsou skvělou volbou pro vylepšení vzhledu vašeho interiéru. Vypadají naprosto dokonale díky textuře bavlněné látky, na které jsou vytištěny. Můžete si nechat vytvořit foto obraz z jakékoli fotografie v dostatečném rozlišení, velmi oblíbené jsou například svatební či rodinné fotografie, fotografie rodičů, prarodičů či dětí. Foto obrazy vám umožní navždy zachovat šťastné vzpomínky na společně strávené chvíle.

Kde pořídit kvalitní foto obraz za rozumnou cenu

Jednou z firem, které nabízejí výrobu kvalitních foto obrazů je i firma printscreen.cz. Na rozdíl od konkurentů nabízí poctivé, ručně vyráběné dřevěné rámy, které díky originálním vzpěrám zajistí dokonalé vypnutí plátna. Foto obrazy jsou v rámu uchyceny pomocí unikátního rohového zakončení, které odstraňuje nevzhledné přehnutí plátna v rozích obrazu, jak je tomu u běžných klínových rámů. Můžete si zde vybrat z několika typů rámů, díky jejichž hloubce až 5 cm získá obraz neobvyklou plastičnost.

Tisk na plátno vytvoří z vašich fotografií umělecká díla, která přetrvají věky

Přenos fotografie na plátno je umožněn díky moderním technologiím tisku, které zajistí, že barvy nejen vypadají jako živé, ale také vydrží velmi dlouho, bez toho aby vybledly. Výrobce dokonce uvádí trvanlivost barev 175 let, což znamená, že vám foto obraz vydrží doma po generace. Dojem jako ze skutečného obrazu podpoří i svrchní nátěr bezbarvým lakem, který je u firmy printscreen.cz zdarma.

Foto obrazy jsou skvělá dekorace za rozumnou cenu

Přestože se fotka na plátno přenáší pomocí nejmodernějších technologií inkoustového tisku, výsledná cena nemusí být přehnaně vysoká. Pokud se rozhodnete přenést vaše fotografie na plátno a vytvořit z nich obrazy, získáte za rozumnou cenu krásné dekorační předměty, které budou všichni obdivovat.

About The Author

Related Posts