Popularita elektronických cigaret rok od roku stoupá. Ačkoli se rozhodně nejedná o fenomén poslední doby, stále více osob těmto moderním vychytávkám tzv. „přichází na chuť“. Taková e-cigareta totiž nabízí rovnou několik výhod. Nejen, že díky ní můžete kouřit zdravěji a bezpečněji, také vám ušetří peníze a v neposlední řadě může sloužit jako stylový doplněk vašeho outfitu. Nevěříte? Na následujících řádcích se dozvíte, jak na to.

Představám se meze nekladou

Na našem trhu naleznete nepřeberné množství modelů, typů a značek elektronických cigaret. Vybírat si můžete z klasických modelů, e-cigaret, které jsou určeny primárně ženám, a proto vynikají svými kompaktními rozměry nebo tzv. GRIPů či MODů, jež ocení zejména zkušení vapeři, vyžadující cigaretu s výkonnou baterií a řadou funkcí.

Dolaďte e-cigaretou váš outfit

Velmi oblíbené jsou dámské elektronické cigarety, jež se vyznačují nejen svou skladností a kompaktními rozměry, ale také vysoce elegantním vzhledem a zajímavými doplňky. Některé elektronické cigarety jsou dokonce zdobeny Swarovski komponenty, jež se těší v současné době značné oblíbenosti.

Pány potěší ocel a nadčasový design

Pánové sáhnou spíše po robustnějších elektronických cigaretách z ocele, které perfektně padnou do ruky a působí velmi elegantním a nadčasovým dojmem. Nutno podotknout, že řada moderních elektronických cigaret je opatřena metalizovaným povrchem, který efektně odráží světlo, což přispívá k jejich ještě větší vizuální přitažlivosti.

E-cigareta jako náhrdelník

Ovšem elektronickou cigaretu můžete zavěsit i na krk do stylového pouzdra. Samozřejmě nemáme na mysli pouzdra z koženky nebo umělé hmoty, které si pověsíte na krk prostřednictvím nevzhledné šňůrky. Na našem trhu jsou k dostání speciální řetízky z chirurgické oceli s kroužkem, do něhož je možno cigaretu jednoduše umístit a mít ji neustále při sobě a na krku. Řetízky jsou k dostání v mnoha provedeních a stylech. Věříme tedy, že si z nich vyberou i ti nejnáročnější.

About The Author

Related Posts