Inspirovat se v módních trendech je určitě dobré, ovšem je nutné je brát pouze jako inspiraci, ne plácat všechny dohromady. Vše, co prvoplánově má vypadat moderně a krásně pak může vypadat přeplácaně a nevkusně. Proto vždycky myslete na to, jak bude váš outfit vypadat celkově. Čeho si na vás ostatní lidé vždycky všimnou?

images

Dobře padnoucí sako

Je jedno, po jakém saku sáhnete, ať je to klasické černé, barevné, moderní, v klasickém střihu. Rovněž je jedno, zda za něj dáte půl výplaty nebo jste jej koupily v oddělení slev. Co je však důležité je velikost. Jestliže zvolíte sako v nesprávné velikosti, jestliže máte krátké rukávy, táhne vás, vypadáte v něm širší nebo naopak, působí na vás jako na věšáku, pak jej rozhodně nekupujte. Máte-li takové sako ve skříni, pošlete jej o dům dál.

Čistá obuv

Říkáte si, že tohle je přece základ všeho? Ano, to je a i přesto existují lidé, kteří na své boty nedbají, mají jej ošuntělé, mnohdy i zničení, zablácené nebo jakkoliv jinak špinavé. A tohle určitě není dobré vizitka. Bohužel, takovéto jedince najdeme nejen v řadách mužů, ale také žen. Celkový dojem a dokonalý outfit zablácené či špinavé boty mohou ovlivnit a opravdu pokazit. Vždy proto zkontrolujte, v jakém stavu jsou vaše boty.

Kvalitní kabelka

Kabelky jsou nejen praktické, ale jsou také módní záležitostí. Nemusíte za ní zaplatit majlant. Také levné kousky vypadají velmi hezky, moderně a vkusně. Musíte však myslet na to, aby byly čisté a vypadaly dobře. Proto, máte-li nějakou kabelku, která je ošoupaná, vybledlá, špinavá, je dobré jí vyměnit za nový a kvalitní kousek.

Správně padnoucí oblečení

Je nutno pořídit takové oblečení, které vám padne. To znamená, že ramena košile či trička skutečně končí tam, kde máte reálně ramena, kalhoty vám v pase neodstávají, kabát nebude o číslo větší a podobně. Dobře padnoucí oblečení je základní kámen hezkého outfitu.