Každá nevěsta chce vypadat ve svůj slavný den vypadat co možná nejkrásněji. Tento den se plánuje pečlivě, místo, pozvánky, šaty, kosmetika, líčení. Mnoho nevěst měsíce před svatbou hubne, chodí do posilovny. Pečlivému plánování a vybírání podléhají také šperky. Nevíte si rady? Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte hezké šperky, ovšem nevíte, po kterých sáhnout, aby váš svatební outfit vypadal dokonale?

Výběr správného šperku

Správný šperk by měl ladit s celkovou vizáží nevěsty. Rovněž si vybírejte takový, který bude příjemný pro vás, se kterým se budete cítit dobře. Jestliže máte raději jednoduchost, rozhodně si na svatbu nepořizujte výrazné, velké a mohutné šperky. Jsou-li vaše šaty hodně zdobené, pak sáhněte po decentních doplňcích, které se nebudou se šaty bít. Vhodné jsou jemné štrásové náušnice, které mohou velmi hezky ladit s aplikací na šatech či nestárnoucí jemné malé perličky. Sáhnout můžete po výraznějších špercích, ovšem to v případě, že si jako nevěsta obléknete jemné a hladké šaty, bez větších aplikací.

character-1460508_960_720

Záleží na dekoltu

Šperky je vhodné vybírat také podle střihu šatů. Lodičkový výstřih nebo korzet o ozdobu přímo volá. Umí zvýraznit a krásně doplnit váš dekolt. Jestliže však sáhnete po šatech až ke krku nebo šatech s americkými průramky, ty nemusí být doplněny ničím. Bude stačit, když si vyberete ty správné náušnice. V takovém případě sáhněte po jemných a drobných kouscích.

Náušnice podle účesu

Náušnice je důležité vybírat podle typu účesu. Budete-li mít vlasy vyčesané vysoko nebo máte-li krátké vlasy, pak jsou vaše uši viditelné a tudíž můžete sáhnout po jemných náušnicích. Budete-li volit účes v podobě dlouhých splývavých vlasů či vln, které budou volné, pak sáhněte po polodlouhých a klidně i výraznějších náušnicích, které vyniknou.

About The Author

Related Posts