Memobottle, jde o stylový a moderní kousek, který však slouží převážně k praktickým účelům. Že nevíte, co je to memobottle? Máte pocit, že zrovna vám se hodit nebude? O této novince, která je na trhu si můžete více přečíst v našem článku.

Co je to memobottle?

Memobottle je láhev na pití, která se však od těch běžných lahví diametrálně liší a to především díky jejímu tvaru a designu. Během dne, kdy máte mnoho schůzek a pochůzek nemáte často čas na to, abyste si dali sklenici vody. A tahat sebou v kabelce nepraktickou plastovou láhev? To je nepraktické. Memobottle se hodí do všech kabelek, jednoduše jí můžete uložit vedle diáře a je hotovo. Její tvar je totiž skladný, tvar A5 nebo A6 knihy.

14944886157_45fc1caa04_z

Originálně řešený pitný režim

Takovouto láhev můžete vytáhnout prakticky všude, na pracovní schůzce, v parku, během chůze. Vždy sklidíte obdiv za originální řešení této situace. Když potřebujete vyběhnout z auta na rychlou schůzku, stačí si do ruky vzít jen diář, poznámkový blok, telefon a memobottle. Velikost A6 je menší, můžete jí naplnit 375 mililitry vody. Je maličká, vejde se všude, i do zadní kapsy kalhot, malé kabelky nebo většího psaníčka. Větší rozměr, tedy A5 má objem 750 mililitrů. I když větší rozměr, i tak se vejde do kabelky k diáři nebo k poznámkovému bloku.

Pro muže i pro ženy

Memobottle je originální a praktická láhev na vodu, vhodná pro všechny, muže i ženy, do dámské kabelky i do pánské aktovky, budete vždy za stylového člověka, který navíc už nikdy nebude trpět žízní. Originální láhev disponuje dvěma víčky, bílým a černým, můžete tedy navíc i za každých okolností ladit. Memobottle se stane vaší součástí, poslouží ve všech případech. Zamilujete si jí a nikdy už nepustíte z ruky.

About The Author

Related Posts