Není nutné se od hlavy až k patě oblékat do zajímavých a drahých kousků. Zpravidla stačí jeden výrazný prvek, který lze úplně klidně doplnit něčím obyčejnějším. Snadno úplně změníte celkový dojem, pokud si k obyčejnému tričku a džínům vezmete zajímavý pásek či kabelku.

Dobře sestavený šatník by měl obsahovat několik základních kousků v neutrálních barvách, jako jsou černá, bílá, béžová, tmavě modrá, růžová, šedá, které se dají snadno kombinovat. Tyto odstíny je možné kombinovat jak mezi sebou, tak s výraznějšími prvky. K dokonalému outfitu vám postačí například obyčejné černé baleríny, bílé tričko a výrazná vzorovaná sukně.

Pohrajte si s doplňky

Chcete si vyjít do práce v bílém tričku a džínách? V pořádku, ale něčím to oživte. Dámské módní doplňky vám pomohou celkový look pozvednout na vyšší úroveň. Nevěříte? Budete koukat, jakou službu vám prokážou například zajímavé pásky, nebo pěkně vybraný náhrdelník – záleží, zda chcete pozornost směřovat spíš na svůj výstřih, či na bříško. Ne každému také sluší všechno, na to berte obzvlášť ohled. Kupříkladu masivní náhrdelníky moc nesedí hubeným slečnám, co nosí sotva velikost XS.

Účelným doplňkem se může stát také dobře vybraná kabelka. Každá žena by doma měla mít černou klasiku, ale obzvlášť teď v létě se nebojte nosit výraznější barevná provedení. Na léto se hodí například námořnicky pruhované kabelky, posledním trendem jsou vzory pocákané barvami. Nezapomeňte ani na decentní psaníčka, rozhodně se nenosí pouze na plesy.

Volte univerzální doplňky

Jsou pásky a kabelky, které se hodí čistě ke kalhotám, ale seženete i takové, co se dají použít jak ke kraťáskům, tak k sukním nebo šatům. Chcete-li ušetřit, vybírejte si právě tyto univerzální varianty. Opět platí, že méně extravagantní doplňky snadno zkombinujete s různými kousky z vašeho šatníku, nicméně pokud složíte celý look z obyčejných dílů, může se stát, že budete působit příliš nevýrazně.

About The Author

Related Posts