Erotické pomůcky ocení nejen ti, kteří zrovna nemají partnera. Jestli nemáte dostatečně pestrý sexuální život, může vám do něj vnést nové kouzlo právě vibrátor, vibrační vajíčko nebo mnoho dalších pomůcek. Poznejte je a nechte je vstoupit do vašeho intimního života.

Vibrátor – typy

Hrátky se sexuálními pomůckami nejen zpestří samotné milování. Naučí vás to lépe poznat reakce toho druhého, uvidíte, co ho vzrušuje, jaké stimuly na něj zabírají. Můžete jej pozorovat z jiného úhlu.Vibrátor je pro tento účel ideální. Klasická erotická pomůcka, jež má ovšem mnoho variací. Na trhu totiž existují vibrátory, které se standardně podobají mužskému penisu. Silikonové, ohebné, mají různé barvy i věrně kopírují mužský úd. Tento produkt vibruje, poskytuje několik stupňů vibrací. Můžete jej rovněž ovládat na dálku, některé artikly mají výstupky, jež rozdráždí ženu mnohem více. Stejně tak existuje připínací vibrátor na kalhotky. Využijí jej nejen lesbické páry, i ty heterosexuální si s ním splní tajné tužby. Vibrátor může mít i dráždivý kolík na anál, je to produkt dva v jednom.

Vibrační vajíčka i masážní hlavice na hranici rozkoší

Zpestřete svůj vztah lehkými dráždidly, jež vám přinesou více rozkoše. Například masážní vibrátor. Masážní hlavice umí stimulovat nejen zevní pohlavní orgány, rozdráždí i erotogenní části jako bradavky, zadeček, záda, krk, loketní jamky, lalůčky a další. Vibrační vajíčka představují další pomůcky, s nimiž lze stimulovat citlivé zóny těla. Sexuální pomůcka je úžasná například pro erotické masáže. Pro komfortní užívání je vibrační vajíčko vybaveno dálkovým ovládáním. Skladná pomůcka umí být velmi diskrétní, proto ji můžete brát i na cesty. Nechte se unášet rozkoší kdykoli a kdekoli, široká škála erotických pomůcek (např. na Sexio.cz) vám v tom pomůže.

About The Author

Related Posts