Pojďme si to říct na rovinu, hygiena intimní oblasti je základ, přičemž existují i speciální produkty určené právě pro intimní péči. Zapomeňte tedy na klasická mýdla a sprchové gely, které narušují přirozené vaginální pH, a sáhněte po speciálních bio přípravcích.

Intimní zóna si zaslouží stejnou, ne-li větší pozornost než váš obličej. Proč? Důvod je jednoznačný. Zdraví a pohoda intimní oblasti se přímo odráží na vaší celkové náladě. Používání produktů pro intimní hygienu není luxus, ale je to nezbytnost.

Jeden sprchový gel na celé tělo? Zapomeňte na to

Každá pokožka je jiná, což platí pro intimní oblast dvojnásobně. Bio kosmetika navržená přímo pro intimní péči nenarušuje přirozené pH a mikroflóru. Pokud si říkáte, co je špatného na běžném mýdle, tak věřte, že je to stejné, jako byste na obličej používali šampón. Prostě to nedělejte.

Intimní partie jsou náchylné k podráždění, ale taktéž na sucho a nerovnováhu. Poslední, co chcete řešit, jsou nepříjemnosti způsobené špatnou péčí. Produkty pro intimní hygienu nejsou jen o čištění, jsou i o ochraně, hydrataci a udržování zdravého prostředí, kde se nemnoží bakterie či kvasinky.

Jestliže investujete do kvalitních přípravků, zkrátka investujete do svého zdraví a pohodlí. Takže konec s tabu a rozpaky.

Co víc? Zlepšíte intimní život

Pokud se budete cítit čistá, svěží a v pohodě, odrazí se to v pozitivním duchu i v intimním životě. Proč tedy neudělat ten krok k lepší péči o sebe?

Zkrátka a dobře, není to pouze o hygieně, ale je to o zdraví, sebevědomí a pohodě. Neignorujte intimní péči a dejte sbohem podráždění a nepohodlí. Ekokočka má v nabídce přípravky pro intimní hygienu v bio kvalitě, které obsahují čistě přírodní složky. Zaměřuje se pouze na českou malovýrobu a všechny produkty do své nabídky pečlivě vybírá sama zakladatelka tohoto e-shopu.