Proč darovat zlato? Z mnoha důvodů. Zlato je dar pro každou příležitost. Dar, který vzbudí pozornost. Dar, jímž dáte významným lidem najevo, že si jich vážíte. Na mysli ale nemáme zlato ve formě šperku, nýbrž zlato investiční.
Do kategorie investiční zlato patří zlaté slitky, mince a medaile. A v jakém se pohybujeme cenovém horizontu? V poměrně rozsáhlém. Cena zlatých slitků začíná na 1500 korunách. Do zlatého slitku ale můžete investovat i miliony. A dobře uděláte.

Zlatem proti inflaci

Investiční zlato se totiž řadí mezi nástroje, které dobře odolávají inflaci. Jeho cena v dlouhodobém horizontu neklesá. Inflaci, v níž momentálně jsme až po uši, navzdory. Dárky pro muže ve formě investičních zlatých slitků jsou tedy dary velmi hodnotnými.

Zlaté medaile a mince

Nemůžete si zlaté slitky dovolit? Nevadí. Další možností jsou originální medaile a mince s různými rytinami. Velké oblibě se těší třeba jména. Například Pražská mincovna vám na minci vyryje jakékoliv české i slovenské jméno (ve svém portfoliu jích má 500). Svátek vašeho blízkého tak dostane novou dimenzi.

Narozeniny, výročí svatby a promoce

Stejně originálně můžete oslavit jeho narozeniny. V tomto případě můžete na minci nechat vyrýt znamení zvěrokruhu. Blíží se vaše výročí svatby? Překvapte manželku či manžela mincí vyraženou právě k toto příležitosti. Podobným způsobem překvapíte čerstvého absolventa. Na minci mu nechte vyrazit jeho titul.

Buďte originální

Jak vidíte, možnosti dnes jsou nepřeberné. Obdarovat originálním dárkem máte možnost nejenom své příbuzné, nýbrž také své obchodní partnery, nepostradatelné prodejce, klíčové zaměstnance ve firmě či zahraniční návštěvy.

Malé dárky velké hodnoty

Dárek, který vzbudí pozornost, je skvělou formou, jak dát pro vás významným lidem najevo, že si jich vážíte. Zlato je pro tento účel ideální. Péče, kterou navíc věnujete volbě daru, je vnímána jako znamení dokládající, jak si vztahu ceníte a co pro vás znamená. Podívejte se na stránky zlate-mince.cz a nechejte se inspirovat světem malých dárků velké hodnoty.