Mnohé ženy je používají jako skvělý doplněk k celkovému outfitu. Další část si bez nich nedokáže představit svou vycházku mezi lidi. Neexistuje totiž lepší způsob k praktickému ukládání důležitých věcí od telefonu až přes klíče od bytu.

Kabelka roxy – je typickým důkazem trendy stylu. Značka se samozřejmě nezaměřuje pouze na kabelky, ty vyrábí jako vhodný doplněk k jejich pohodlnému jeansovému oblečení. Roxy je světoznámě proslulou značkou, která si našla zalíbení u velké většiny moderně založených zákaznic. Kvalitní trika, mikiny, šaty a mnoho dalšího pod hlavičkou australské společnosti QuickSilver. To vše je šancí, jak dokonale zkombinovat kabelky roxy. Pojďme se podívat i n další kvalitní kabelky

Kabelka Tommy hilfiger – Tato světově proslulá módní značka je typická svým ležérním přístupem k věci. I přesto si však zachovává notnou dávku elegance a jednoduchosti. V kolekcích nechybí košile, blůzy, kalhoty, ale i svetry pro volný čas. Ke svým novým kolekcím vyrábí i vysoce kvalitní kabelky. Tommy Hilfiger se zaměřuje na spolupráci s předními celebritami a dokonce byl označen jako návrhář Spojených států pro rok 1995.

https://www.youtube.com/watch?v=Fi5muFpKaxs

Kabelka fox – pro tento typ kabelek je typický jejich rebelující vzhled. Je vhodná jak pro mladé dívky s odvážnou povahou, tak i pro stylově zaměřené dámy ve středních letech. I přesto, že nejde o typicky elegantní modely, dokážou si svou originalitou designu nalézt velké množství příznivců.

Kabelka Prada – Kdo by neznal tuto proslulou značku, která dělá radost té nejnáročnější klientele už od roku 1913. Jde o rodinný podnik zaměřující se na maximální eleganci a luxusní vzhled svých výrobků. Kabelky této značky se nejvíce hodí ke kostýmkům, kabátkům a ke všemu, co vzbuzuje nádech luxusu.

https://www.youtube.com/watch?v=Fi5muFpKaxs

About The Author

Related Posts