Louis Vuitton je přední francouzskou značkou symbolizující eleganci, krásu a bohatství. Jde o oděvní značku založenou už v letech 1854. Za svou bohatou historii si získala příznivce takřka po celém světe a to nejen v řadách celebrit a uznávaných osobností. Módní značka prorazila do podvědomí lidí svým typickým monogramem ve tvaru LV, který se objevuje na všech modelech. Pod tímto označením vystupují sluneční brýle, hodinky, kufry a dokonce i tolik oblíbená kabelka louis.

Vyrazte na nákup

V případě, že by vás zaujala jejich nabídka a hledáte místo, kde se dá kabelka Louis Vuitton zakoupit, tak se musíte vydat po stopách samostatných butiků, nebo navštívit jejich webové stránky. V České republice je to například ulice Pařížská v Praze.

V prvopočátcích společnost prorazila na trh díky vzdušnějším, pohodlnějším a mnoho lehčím kufrům. Právě ty byly hlavní devízou a startovním můstkem pro další kroky ve společnosti. Louis Vuitton přesně věděl, jak svou značku propagovat. S velkou pečlivostí si vybíral přední celebrity a známé tváře, které pod záštitou výdělku propůjčili svou tvář k marketingovému tahu.

LV_z-homepage-LV

Zapůjčte si kabelku LV

Kabelka LV je odrazem zvýšené poptávky po vysoce elegantních produktech. Společnost si svou vysoko nastavenou laťku drží již několik let a z dlouhodobého hlediska to ani nevypadá, že by měla polevit. V případě, že si chcete kabelku pouze zapůjčit, tak není problém. Značka má své půjčovny, můžete si tak skvěle doplnit váš outfitu. Pronájem je možný od několika dnů až na celý měsíc a to za cenu kolem několika tisíc korun.

Oficiální stránky LV najdete zde: http://www.louisvuitton.com

About The Author

Related Posts