Až budete vybírat vánoční dárek, pamatujte také na energetické náramky. Darujte ty, které jsou vyráběny ručně, výhradně z přírodních materiálů. Abyste měli jistotu, že darovaný náramek bude obdarovanému skutečně dodávat pozitivní energii, zaměřte se na vhodný kámen, vhodné kameny. Můžete třeba vycházet ze znamení zvěrokruhu. Na vhodnost můžete také usuzovat z vlastností jednotlivých kamínků. Nicméně důležitá bude také vaše intuice. Protože jste to právě vy, kdo obdarovávaného zná nejlépe. Proto na intuici pamatujte, nezapomeňte se jí řídit.

Ženě ve znamení Býka bude slušet růženín

Energetickými jsou v podstatě všechny náramky, které e-shop morinetti.cz nabízí. Ať už jde o buddhistické náramky, luxusní náramky z křišťálů, náramky z přírodních léčivých kamenů nebo třeba náramky se čtyřlístkem. Jak je to s kameny podle znamení? Pro ženy narozené ve znamení Býka bude určitě vhodný růženín – vzácná odrůda křemene. Odjakživa je považován za kámen lásky, věrnosti a usmíření. Bývá spojován s čakrou srdce. Něžná růžová barva bude elegantním doplňkem pro každou dívku či ženu.

Silná energie prýští z křišťálu

Velmi silnou energii poskytují náramky z křišťálu. Na svém zápěstí by je měli neustále nosit Lvi, Vodnáři, Kozorozi a Blíženci. Své nositele bude křišťál ochraňovat, bude jim dodávat energii a odstraňovat negativní emoce. Máte někoho blízkého, narozeného v některém z těchto znamení? Náramkem z křišťálu mu uděláte nejen radost, ale také mu velmi prospějete.

Zvolte ochranu před negativními vibracemi

Pokud zvolíte kameny náramku správně, stanou se náramky z léčivých kamenů. Pro Berana budou určitě dobíjecí a léčivé lávové kameny. Díky své silné energii jsou náramky z lávových kamenů používány jako ochranné amulety. Své nositele chrání před negativními vibracemi a přispívají k celkové duchovní očistě jejich těla.

About The Author

Related Posts