Televizní stanice Prima Family nás každou středu v podvečer zve ke sledování jejich vlastního pořadu, který si nezadá s žádnou celebritou. V případě, že vás baví listovat bulvárními plátky, je TOP Star Magazín ušitý přímo pro vás. Konečně se nemusíte prohrabovat několika periodiky a rovnou si můžete poslechnout to nejzajímavější, co týden ve světě showbyznysu přinesl. Jako první, kdo se na obrazovkách objevil v roli hlavní uvaděčky jednotlivých vstupů byla Mahulena Bočanová, která v minulém roce předala štafetu své kamarádce Gábině Partyšové, jež do té doby byla součástí týmu.

Účastnila se reportáží v terénu a vyzvídala od předem určených celebrit pikantnosti. TOP Star magazín zkrátka nesmí chybět na žádném večírku, kde se to hvězdy jenom hemží. Co by to bylo za bulvární plátek, kdyby se v jejich repertoáru neobjevila módní policie. Ta pravidelně prověřuje večerní róby a pánský styl skrze přísný hledáček. Nikdo neunikne a každý se před ní třese.

Jen TOP Star magazín vám na živo ukáže, jestli se i celebrity umí obléci a sladit všechny komponenty svého oděvu. TOP Star Magazín pravidelně vysílá do terénu své reportérky a reportéry, kteří se pouští do rozhovorů se známými osobnostmi českého showbyznysu na různorodá témata, kde nechybí ani móda a styl. Občas se skrze kameru podíváte na bydlení jednotlivých herců a hereček, nebo se jen stanete svědky nečekaného přepadení ve chvílích, kdy to nejméně čekají. Pokud hledáte odlehčený pořad, u kterého se příjemně pobavíte, tak dejte přednost TOP Star Magazínu, který se vysílá každou středu v podvečer na televizní stanici Prima Family. TOP STAR magazínn se dokonce objevuje po boku slavných českých osobností v zahraničí, jako třeba vedle Taťány Kuchařové a Karla Gotta v New Yorku a mnohými dalšími.

Nejnovější díly najdete na stránkách   http://play.iprima.cz/all/all/1184 nebo také na kanálu youtube

About The Author

Related Posts