Také se snažíte udržovat ve svém šatníku pořádek, ovšem máte v něm věci, které si takříkajíc křečkujete? Necháváte si je ve skříni pro strýčka Příhodu. Co když se to jednou bude hodit, co když do toho zhubnete, co když se vám to začne zase za měsíc či dva líbit. Taky to znáte? Udělat pořádnou reorganizaci šatníku je nezbytností, zbavíte se věcí, které už léta letoucí nenosíte a uvolníte místo pro nové kousky. Čeho se tedy zbavit?

Boty, ve kterých nechodíte

Přestali se vám po nějaké době boty líbit a jen ve vašem botníku leží a práší se na ně? Nebo jste si pořídili opravdu luxusní botičky, které naprosto zbožňujete, ale chodit v nich je hotové utrpení? Neuděláte v nich ani krok? Pryč s nimi. Zbytečné vám zabírají místo, které můžete věnovat jiným a novým párům, které vás budou bavit a navíc vás nebudou týrat.

Oblečení typu „až do toho zhubnu“

Každá žena ve skříni či šatníku má takové oddělení. Máte taky krásné zelené kalhoty, které jsou příjemné, ale neobléknete je? Ve skříni je však máte, protože co kdyby.. Nebo ten úžasný metalický top, ve kterém jste vypadala sexy, ale bohužel, už vám z něj koukají faldíky? Jednoduše se těchto kousků zbavte. Skladujete je jistě delší dobu, ale stále je, bohužel v pase nezapnete..

Ponožky po jednom kuse

Běžně se vám stává, že vám někdo z pračky „krade“ ponožky? Máte tak v šuplíku spoustu takových, které k sobě nemají parťáka a smutně se krčí v v přihrádce? Je na čase se jich zbavit. Jejich čas nadešel a vy jim dejte svobodu. Nebudete je přece zbytečně držet v přihrádce a dávat jim plané naděje, že se jednou jejich parťák vrátí.

Vytahané oblečení

Pokud to není zrovna váš módní trend, pryč s takovými věcmi. Nevypadáte v nich zrovna dvakrát dobře, vytahané oblečení působí obnošeným dojmem, který nechce vyvolávat nikdo. Raději takové kousky vyhoďte a pořiďte si nové a kvalitní.

About The Author

Related Posts