Pro jednodušší manipulaci se zbožím se používají plastové přepravky. Existuje jich celá řada variant a typů, kdy je vždy dobré vybírat takové řešení, které splní všechny vaše požadavky na manipulaci i pravidla pro hygienické skladování například potravin. V článku najdete praktické rady, jak si poradit s výběrem ideálních plastových přepravek a doporučení, kde je můžete jednoduše nakoupit.

Výběr správných rozměrů

Jako naprosto zásadní je u plastových přepravek volba správných rozměrů. Ty musí svou délkou a šířkou odpovídat regálům, na kterých budou umístěné. Nezapomeňte na to, že se většinou přepravky stohují na sebe, takže musí mít i správnou výšku, aby nedošlo k poškození uložených věcí tím, že na ně dáte další přepravku. K dispozici jsou nízké, ale i poměrně vysoké přepravky či nejrůznější střední varianty.

Typ plastové přepravky a praktické pomůcky

Plastová přepravka může být celistvá, s otvory, úchyty a podobně. Záleží i na tom, z jakého druhu materiálu je vyrobená. Pokud se jedná o přepravky určené pro skladování potravin, musí být z certifikovaného plastového materiálu s hygienickou nezávadností.

Aby byla manipulace jednodušší, můžete si pořídit také plastový vozík na přepravky. S jeho pomocí snadno přesunete věž přepravek na jiné místo ve skladu, což šetří čas i práci. Praktických vozíků existuje několik různých typů a dokoupit můžete i jednotlivá kolečka. Značně si tak můžete zjednodušit běžnou práci ve skladu a samotný přesun přepravek.

Jednoduché objednání na specializovaném internetovém obchodě

A kde plastové přepravky pořídíte rychle a za výhodné ceny? Na specializovaném internetovém obchodě PK group, kde najdete bohatou nabídku různých typů i konkrétních rozměrů. Snadno tak zvolíte odpovídající kombinaci přepravek přímo pro vaše použití.