V posledních letech zaznamenávají vířivky prodej podstatně větší, než tomu bylo v minulosti. Ostatně není se čemu divit – venkovní vířivka je stejně jako bazén skvělým místem pro trávení času s rodinou či přáteli, navíc ale nezabírá tolik místa a využívat ji lze celoročně.

Vodní prvek bez kopání a se zdravotními benefity

Důvodem pro rostoucí prodeje vířivek je mnohdy také snadnost montáže bez potřeby zemních prací. Venkovní vířivku nemusíte zapouštět do země, postačí pro ni relativně malý prostor a umístit ji klidně můžete i na terasu. Kromě toho ji lze – při správně zvoleném modelu – používat celoročně, a těžit tak z jejích výhod pro fyzické i psychické zdraví.

Kromě toho, že vířivka svými proudy vody promasíruje celé tělo a uvolňuje svalové napětí, zlepšuje také pohyblivost kloubů, pomáhá v boji s celulitidou, podporuje imunitu, zlepšuje stav pokožky a podporuje uvolňování hormonu štěstí, což se pozitivně podepíše na vaší psychice. Kromě hydromasáže pak může venkovní vířivka nabídnout i další funkce, ať už jde třeba o chromoterapii, či unikátní omlazující bublinkovou terapii MicroSilk, kterou jsou vybaveny například venkovní vířivky od švédské značky IQue Sweden, jejichž výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku je Spahouse.cz. Výhodou vířivek IQue Sweden je také to, že jsou vybaveny tryskami, umístěnými v každém ergonomicky tvarovaném sedadle. Tyto trysky můžete individuálně směrovat na potřebné části těla

Pokud se tedy rozhodujete mezi bazénem a venkovní vířivkou, zvažte prostorové možnosti i to, co od daného vodního prvku očekáváte. I když je prodej vířivek dnes již běžný v řadě hobby marketů, doporučujeme vám obrátit se vždy na osvědčeného prodejce, který prodává modely od renomovaných výrobců. Protože jen vysoce kvalitní model vám bude sloužit dlouhá léta a také ušetří náklady na provoz.

About The Author

Related Posts