Jak zvolit tu správnou barvu?

Máte ráda barvy a chcete ve svůj svatební den opravdu zazářit? Nebojíte se vystoupit z komfortní zóny a jste odpůrcem stereotypů? Tak právě pro vás budou to pravé barevné svatební šaty. Jak zvolit tu správnou barvu? To se dozvíte v tomto článku.

Barevné svatební šaty – Je to vůbec možné?

Nejen bílá je svatební barvou. A v dnešní době to platí dvojnásob. Věděly jste, že jsou na světě národy, které za svou tradiční svatební barvu považují červenou, oranžovou, žlutou nebo dokonce zelenou? Dobře, možná z těchto krajin nepocházíte, ale to neznamená, že si nemůžete vybrat svatební šaty podle svých představ.

Jaký jste barevný typ?

Jarnímu a podzimnímu typu budou slušet teplé odstíny, naopak letnímu a zimnímu typu studené. Jarní typ by se měl poohlídnout po žlutých šatech. Podzimní typ by měl ty pravé šaty hledat v odstínech červené barvy. Jestliže jste letní typ, volte světlejší tlumenější barvy, zimnímu typu budou slušet spíše jasnější odstíny.

Chcete působit štíhleji? Sáhněte po tmavších barvách. Naopak opticky větší budete působit v barvách světlejších.

Něžná nebo rebelka?

Můžete si všimnout, že některé svatební salony nabízejí pastelově růžové, žluté, zelenkavé či meruňkové nebo pudrové šaty. Jde o jemnou variantu, ve které budete stále působit něžně.

Pokud chcete nechat vyniknout svou extrovertní osobnost, dravost a vášeň, pak neváhejte a sáhněte po tmavých šatech. Na svatbu si můžete vzít dokonce i černé šaty, ty byly tradiční především v dobách minulých, kdy se ženy vdávaly ve svých nejlepších šatech.

Nesouhlasné pohledy příbuzenstva hoďte za hlavu, svatební den je jen o vás a vašem snoubenci. Vaši osobnost nejlépe vyjádříte šaty ušitými na zakázku. Navštivte Praha – zakázkové krejčovství a nechte si ušít šaty, které vám opravdu padnou.