Po 20 letech manželství již náš intimní život nebyl takový jako na začátku. Já i manžel jsme měli rozjeté kariéry a měli jsme na sebe stále méně času. Náš milostný život postupně uvadal, až se zastavil na příležitostném sexu jednou za měsíc. Měli jsme se s manželem sice stále rádi, ale obávala jsem se, že si časem najde milenku. Nikdy by mne nenapadlo, že řešení tohoto problému nečekaně přinese milenka silikonová – realistická panna.

Náhodou jsme s manželem narazili na stránku Topsexdolls.cz, která je autorizovaným dovozcem tohoto sortimentu do ČR a užasli jsme, kam až dospěl technologický pokrok. Erotické panny v jejich katalogu byly více než jen realistické, byly doslova jako živé. Žertem jsem manželovi navrhla, jestli by podobnou pannu nechtěl jako dárek k padesátinám. Zasvítily mu oči vzrušením a souhlasil.

Zprvu mne to dost vyděsilo, ale když po několika týdnech dorazila na míru upravená realistická panna k nám domů, byla jsem překvapena, jak dokonale vypadá. Vzrušilo mne to natolik, že jsem manželovi okamžitě navrhla, abychom ji vyzkoušeli spolu. Během té noci a mnoha dalších jsem zažila vzrušující milování ve třech, které mne vrátilo zpět do mladých let. Mika, jak se naše nová rodinná přítelkyně jmenuje, vrátila do našeho milostného života zpět jeho původní jiskru. Děláme to opět několikrát do týdne, ať už s Mikou nebo bez ní. Občas, když mne bolí hlava, pošlu manžela, ať si s realistickou pannou užije sám. Když ale pak slyším z ložnice vrzající postel, většinou mne bolest hlavy přejde a připojím se. Nedávno jsem na manželově počítači zahlédla otevřenou stránku, kde byly erotické panny v podobě svalnatých mužů. Brzy budu mít narozeniny, takže se těším, že dostanu silikonového chlapa, což náš milostný život ještě více obohatí.