Většina mužů touží po tom být dokonalými milenci. Muži s velkým M, o jejichž dovednostech by se mezi dívkami vyprávěly legendy. Bohužel však v posledních letech vidíme spíše opačný trend. Chlapci a muži ovlivnění sledováním pornografických filmů si méně věří, z čehož plynou různé sexuální dysfunkce jako poruchy erekce či předčasná ejakulace. Rovněž dívky mají ze stejných důvodů často přehnaná očekávání, která jejich partner nedokáže naplnit. Jak má ale mladý muž získat potřebné dovednosti? Málokterá žena či dívka bude ochotna jej zaučovat. Naštěstí již v dnešní době existuje elegantní řešení, ke kterému se uchyluje stále více mužů – silikonové panny.

Dokonalá krása silikonových panen

Nejde o nějaké nevzhledné vinylové “nafukovačky”. Silikonové panny jsou naprosto realistické a velmi krásné. Na trhu je prakticky nekonečné množství panen nejrůznějších proporcí, které můžete kombinovat s různými obličeji. Pannu si dokonce můžete nechat vyrobit na míru podle fotografie skutečné ženy.

Kvalitní realistické panny  současnosti jsou prakticky nerozeznatelné od skutečných žen. Jejich tkáň je na dotek stejná jako lidská a jejich vnitřní kovová kostra s ohebnými klouby vám umožní vyzkoušet jakoukoli polohu.

Díky tomu dokážou kvalitní silikonové panny, neboli sex dolls, nabídnout mužům stejně reálné pocity, jako při skutečné souloži se ženou. Nemusí při tom ale mít strach z toho že partnerku nechtěně přivedou do jiného stavu, či ji nedokážou plně uspokojit. Sex doll bude vždy připravena na váš další pokus.

Silikonové panny léčí sexuální dysfunkce

Muži, kteří trpí předčasnou ejakulací, mohou se silikonovou pannou natrénovat polohy, při nichž dochází k oddálení vyvrcholení. Díky tomu se vaše problémy stanou minulostí a až jednou dojde k akci se skutečnou ženou, budete připraveni podat špičkový výkon až do samotného konce.