Pořiďte si nábytek, který je kvalitní. Nábytek nabízející ideální poměr cena/kvalita – to je Inelis. Firma se specializuje zejména na sedací soupravy, ale prodává rovněž křesla a solitéry, jídelní stoly a lavice, židle, čalouněné postele a konferenční stolky.

Když se řekne prodej nábytku Praha Čestlice, mnohým, kteří hledají kvalitní nábytek, jenž vydrží, se vybaví právě prodejna Inelis. Na trhu je firma již 20 let a stala se synonym pro kvalitní nábytek z ekologických materiálů a se smyslem pro trvale udržitelný rozvoj. Její čalouněné soupravy vydrží řadu let. Nezatěžují životní prostředí, protože nejsou žádným „fast-furniture“. O ekologii se dbá i při výrobě samotného nábytku – tedy při výběru materiálů, či při technologických procesech.

Sedací soupravy Inelis

Inelis nabízí nábytek pod vlastní značkou. Sedací soupravy značky využijete v celé řadě interiérů. V nabídce jsou menší a na prostor nenáročné kousky, ale i honosné modely, které vytváří doslova odpočinkovou oázu uprostřed pompézních prostor. Sedací soupravy jsou moderní, pohodlné, s chytrými vychytávkami a samozřejmě s nadstandardně kvalitním čalouněním, ať již jde o to textilní nebo kožené.

Německé sedačky W.Schilling

Firma Inelis se však stala i výhradním zastoupením kvalitní německé nábytkové firmy W.Schilling. Ta již 70 let oslovuje zákazníky nejen v Německu. Díky Inelis si lze čalouněné soupravy této firmy koupit i u nás.

Prodejna nábytku Praha Čestlice

Přijďte si vybrat. Prodejna nábytku v Čestlicích vám představí nábytek Inelis i W.Schilling. Osahat si můžete vzorky používaného čalounění – textilu i kůže. Též si vyzkoušíte, jak jsou sedací soupravy pohodlné. Jde o sortiment, který ve své cenové třídě převyšuje kvalitou i mnohem dražší výrobky. Je řešením pro každého, kdo má rád pohodlí, vysokou kvalitu a potrpí si na to, aby výrobky, které nakupuje, byly ekologické.