Pokud něco neodmyslitelně patří ke kalhotám v jakékoliv podobě, tak jsou to opasky. Bez tohoto doplňku, který už dávno nesehrává roli funkční, ale také estetickou, by valná většina lidí nevyšla z domova. Pásky se staly nedílnou součástí letního outfitu, ale i zimních radostných chvil. Téměř nic nenahradí krasu ženy, jejíž boky obepíná majestátní pásek, jako by jí tento doplněk vdechnul na líbivosti a stala se ihned sexy symbolem vedle ženy, jež pásek postrádá.

Dámské pásky jsou od těch pánských přece jen rozmanitější. Je tedy o něco těžší sladit celkovou vizáž s tímto prvkem. Na druhou stranu se tak otevírá o mnoho větší manévrovací prostor. Za dob honáků krav a drsných kovbojů se opasky nosily z jediného důvodu. Aby dotyčnému nespadly kalhoty až ke kolenům a zároveň poskytovaly držení pro revolver.

Dnes je tomu už naštěstí jinak. Pásky do kalhot dokážou povznést celý outfit o příčku víš a zajistit tak velmi nenásilnou formou lepší dojem z celkového vzhledu nositele. Opasky jsou navíc velice elegantní a různorodé. Své nositelce napomohou pozměnit již zašlý model, který visí ve skříni od minulého roku. Zakomponováním tohoto detailu vznikne zcela nový outfitu, který dodá vašemu vzhledu na jedinečnosti. Udělejte si doma malou přehlídku, která vám přesně napoví, který pasek se hodí k čemu a naopak. Pánové nemusí smutnit i oni mají celkem rozsáhlé možnosti, jak zkrášlit či obměnit vzhled jejich pásků.

Spona na opasek představuje dominantní součást celého doplňku, tak proč se nepoohlédnout po jiné. Na trhu existuje velké množství variací. Můžete vsadit na rebelismus, originalitu, klasiku, anarchii, či konzervativní vzhled. Vše záleží na vašich individuálních potřebách. Spona na opasek představuje dokonalý odrazový můstek pro změnu celé image, tak proč to nezkusit.

About The Author

Related Posts