Víte, které kousky obuvi patří letošní sezonu mezi must have? Jsou to espadrilky – tradiční španělské boty, které si zamilovali i všichni velcí designéři. Jsou vyráběny z přírodních materiálů, proto na léto nenajdete ideálnější obuv. Běhat s nimi můžete stejně dobře ve městě i po lesních cestách. Boty espadrilkyespadrilky dámské i pánské espadrilky, milují mnohé celebrity, není tedy důvod, abyste si je zamilovali také. Pokud jste dosud jejich kouzlu nepropadli, jakmile si je pořídíte, určitě se tak stane.

Tenisky jsou boty, které je možno nosit od rána do večera

A jsou to také tenisky, které se dají nosit prakticky všude. Chcete se dostat každý den pohodlně do práce – a to od jara do jara? Pořiďte si kotníkové tenisky. Rády a hodně cestujete? Kotníkové tenisky dámské jsou na cesty naprosto ideální! Kotníčkové tenisky užijete jen tak na procházkách, vzít si je můžete dokonce a na méně formální párty. Dnes už nám naštěstí móda nediktuje žádná striktní pravidla. Pokud sladíme outfit, můžeme si vzít dámské zimní kotníkové tenisky či pánské zimní kotníkové tenisky prakticky ke každému oblečení a ke každé příležitosti.

Nebojte se barev! Rozjasní vás a dodají osobní kouzlo

S botami je to tak: jakmile člověk obuje jedny, které mu výsostně padnou, například jednobarevné, okamžitě zjistí, že potřebuje tytéž, pouze v jiné barvě. I barevné tenisky, či chcete-li barevne-sportovni-tenisky, jsou prostě úžasná věc.

Šaty nebo boty? Na čem záleží víc?

I když se říká, že člověka dělají šaty, základem všeho jsou boty. Třeba takové perfektně padnoucí boty slip-on dokážou perfektně dotvořit celkový vzhled. Internetový obchod topshelf.cz je si toho plně vědom, a právě proto si na výběru bot, které vám nabízí ke každodennímu nošení i pro slavnostnější příležitosti, tolik zakládá.